logo

phone 725 281 000

Euro operator

EURO OPERATOR vznikl na základě společného projektu více společností, působících řadu let v oblasti telekomunikací, energetiky a rozvoje lidských zdrojů. Na základě těchto dlouholetých zkušeností dokážeme rozpoznat potřeby zákazníka, rychle reagovat na měnící se tržní prostředí a přinášet další přidanou hodnotu pro zákazníka.


euronics

Více než 12 let zkušeností s poskytováním mobilních a fixních telekomunikačních služeb

Vše bez závazků a bez nutnosti uvazovat se smlouvou na dlouhou dobu. Žádné vstupní poplatky, pouze si dobíjíte své konto na volání.

Nabízíme vám volání z mobilu, pevné linky a přes internet. Dále nabízíme mobilní internet a internet přes pevné linky.

Elektronické vyúčtování zdarma. Každý měsíc vidíte, s kým jste si volali a kolik vás to stálo.

Máte strach, že vaše dítě provolá moc peněz na paušálu? Máme řešení: dobijte své ratolesti mobilní účet omezenou částkou a při jejím překročení vám přijde SMS. Můžete se rozhodnout, zda chcete dobít další částku nebo necháte odpojit volání, aby se účet dále nenavyšoval. Jedinečná kombinace nízkých sazeb za paušální volání a kontroly nad provolanou částkou!

Nabízíme jedinečný odměňovací systém za doporučení nového klienta. Přiveďte k nám své přátele, rodinu, známé a volejte si s nimi mnohem levněji!

S námi můžete vydělávat desetitisíce měsíčně, pokud se rozhodnete nabízet naše služby ostatním. Získáte tak každý měsíc další výplatu bez práce!

Již nyní vám nabízíme SIM karty podporující technologii nejrychlejších datových přenosů budoucnosti LTE! Rychlost až 100Mb/s!

Nabízíme 98% pokrytí signálem v ČR a nejrychlejší datovou síť v ČR! Mapa pokrytí.