logo

phone 725 281 000

Ze zahraničí – roaming

Volání ze zahraničí – Roaming – příchozí hovory, odchozí hovory, SMS

Ceny pro volání a SMS v roamingu pro Flexi tarif
Odchozí hovor (cena za minutu) Příchozí hovor (cena za minutu) Odeslání SMS (cena za zprávu)
Zóna 1 Voláte za cenu volání do ostatních sítí v ČR podle Vašeho tarifu ZDARMA SMSkujete za cenu jako v ČR podle Vašeho tarifu
Zóna 2 29,50 Kč 17,90 Kč 11,90 Kč
Zóna 3 59,50 Kč 35,90 Kč 16,90 Kč

 

Celý svět je rozdělen do tří cenových roamingových zón, v jejichž rámci mají zákazníci garantované stejné ceny volání a posílání SMS.

Odchozí hovory v Zóně 1 jsou po první provolané púlminutě účtovány po sekundách, v Zóně 2 a 3 jsou hovory účtovány po minutách. Příchozí hovory jsou v Zóně 1 účtoványjsou účtovány po sekundách, v Zóně 2 a 3 jsou hovory účtovány po minutách.

Kompletní seznam partnerských sítí naleznete pod tabulkou. EURO OPERATOR si vyhrazuje právo uvedený seznam aktualizovat. Ve všech evropských zemích je volání na tísňovou linku 112 zdarma.

Zóna 1 – Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Ostrov Man, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Vatikán, Velká Británie

Zóna 2 – Andorra, Albánie, Anguilla, Antigua a Barbuda, Aruba, Austrálie, Barbados, Bělorusko, Bermudské ostrovy, Bosna a Hercegovina, Britské Panenské ostrovy, Černá Hora, Čína, Dominikánská republika, Egypt, Grenada, Haiti, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Kajmanské ostrovy, Kanada, Korejská republika, Kosovo, Makedonie, Maroko, Mexiko, Moldavsko, Nový Zéland, Ostrovy Turks a Caicos, Portoriko, Singapur, Společenství Dominika, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, USA, Vietnam, Západní Samoa

Zóna 3 – ostatní země světa

Datové připojení v zahraničí – datový a MMS roaming

Datové připojení v roamingu pro tarify
GPRS + WAP MMS
Zóna 1 Datujete za ceny v ČR nebo čerpáte z FUP podle Vašeho datového balíčku 6,50 Kč
Zóna 2 249,00 Kč za 1 MB 10,90 Kč
Zóna 3 299,00 Kč za 1 MB 10,90 Kč

 

Stahování dat v zahraničí je zpoplatněno jinou sazbou než v domácí síti.

U některých mobilních telefonů může dojít k automatickému a nekontrolovanému datovému připojení. Tomu můžete předejít správným nastavením. Popis nastavení naleznete v manuálu mobilního telefonu nebo volejte infolinku 840 111 260.

Pokud v České republice využíváte služeb Mobilního internetu či Internetu v mobilu, datové přenosy v zahraničí nejsou jejich součástí, a proto jsou vždy účtovaný navíc k vašemu tarifu.

Při zamezení datového připojení telefonu v zahraničí nebude možné odesílat a přijímat MMS.

Účtovací krok – V zóně 1 Vám budeme účtovat přenesená data po kilobytech. V zóně 2 a 3 Vám budeme účtovat přenesená data po 100 kB, u WAPu po 10 kB.

Celý svět je rozdělen do tří cenových roamingových zón, v jejichž rámci mají zákazníci garantované stejné ceny datového roamingu.

Všechny uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH